Wycieczka do Wisły

Pierwsza wycieczka za nami!Wisła przywitała nas piękną pogodą:)Przejazd “Letnim kuligiem”, pyszne jedzonka, słoneczko i miła radosna atmosfera……..czego chcieć więcej.Już planujemy kolejne wyjazdy.

Akcja Zielone Mysłowice

W ramach akcji Zielone Mysłowice, która ma na celu posadzenie 660 drzew w Mysłowicach na 660-lecie Miasta Mysłowice, odpowiedzieliśmy na wezwanie.Seniorzy posadzili nie tylko drzewo ale i kilaka krzewów i kwiatów w Naszym ogródku, aby było jeszcze piękniej.

Koncert Walentynkowy

Seniorzy zostali zaproszeni do II LO w Mysłowicach na koncert walentynkowy, którego myślą przewodnią była miłość. Uczniowie wykonali wzruszające utwory muzyczne w różnych językach obcych. Przedstawili również skecz o tematyce miłosnej, którego przesłaniem w zabawny sposób było przekazanie, że „Miłość … Continued

Bal karnawałowy

Seniorzy wraz z dziećmi z Przedszkola Nr 1 bawili się na balu karnawałowym. Wszyscy dołożyli wszelkich starań by wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Podsumowanie roku w Senior-Wigor

Dzienny Dom Senior-Wigor pełni ważna rolę w życiu seniorów zapewniając im rozrywkę, organizując ciekawe zajęcia, dbając o kondycję fizyczną i psychiczną, ale przede wszystkim umożliwiając spędzenie czasu w gronie rówieśników. Poniżej kilka wspomnień z 2017rok… a działo się nie mało:) … Continued

do góry