„Sto lat, sto lat… – 1wsze urodziny Klubu Seniora + os. B”

Świętowanie urodzin to zawsze ważne wydarzenie, zwłaszcza kiedy są to I-wsze urodziny. 5-go lutego swoje pierwsze urodziny obchodził właśnie Klub Seniora z ulicy Barona 30. Był to wyjątkowy dzień zarówno dla Uczestników Klubu jak i kadry animatorów. Nie mogło z tej okazji zabraknąć tortu, gromkiego sto lat, tańców oraz zaproszonych gości.

Po części oficjalnej, pięknych życzeniach płynących z ust zebranych uczestników tego wyjątkowego wydarzenia, Seniorzy pod okiem prowadzącej na co dzień zajęcia gimnastyczne w Klubie, oddali się szaleńczej zabawie na parkiecie. Uśmiechom i żartom nie było końca, a to nie wszystkie atrakcje jakie czekały na Klubowiczów tego dnia. Naszych Seniorów odwiedziła liczna grupa przedstawicieli policji z Komendy Miejskiej Policji w Tychach, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa. A skoro urodziny to nie mogło też zabraknąć prezentów. Każdy Klubowicz i Klubowiczka, którzy tego dnia świętowali z nami urodziny zostali obdarowani przez policjantów antymagnetycznym etui na kartę płatniczą.

To był piękny dzień. Życzymy sobie i Wam Kochani Seniorzy, aby spełniły się wszystkie życzenia oraz żebyśmy mogli za rok świętować, równie hucznie, kolejne urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *