Porozumienie o współpracy

W dniu dzisiejszym podpisane zostało trójstronne porozumienie o współpracy pomiędzy ROWES (reprezentowanym przez Fundację Rozwoju Ekonomii Społecznej), Powiatowym Urzędem Pracy w Zabrzu oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie
w Zabrzu.

Czytaj dalej… „Porozumienie o współpracy”

FRES na targach pracy w Zabrzu

Sama/Sam możesz wykreować swoje miejsce pracy w przedsiębiorstwie społecznym przyjdź na targi pracy dla osób niepełnosprawnych organizowane przez Fundację Aktywizacja wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Zabrzu w dniu 24.02 2016 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego przy ul. 3-go Maja 95 (obok Kopalni Guido) w godzinach 10:00 – 13:00 Czytaj dalej… „FRES na targach pracy w Zabrzu”

Doradztwo grupowe – Zabrze

ZAPROSZENIE

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli zabrzańskich organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomi społecznej na spotkanie poświęcone tematyce „Działalność gospodarcza w organizacjach pozarządowych i podmiotach ekonomii społecznej – aspekty prawne i finansowe”. Czytaj dalej… „Doradztwo grupowe – Zabrze”

Dyżury doradców i animatorów w Zabrzu

Zapraszamy zabrzańskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej oraz wszystkie osoby zainteresowane zakładaniem/działalnością w tego typu podmiotach w każdy wtorek (od 10 listopada 2015 r.) do Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu, ul. Brodzińskiego 4.

W godzinach 10.00-12.00 dyżurować tam będą doradcy i animatorzy Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej, reprezentowanego przez Fundację Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Czytaj dalej… „Dyżury doradców i animatorów w Zabrzu”
do góry