„Sto lat, sto lat… – 1wsze urodziny Klubu Seniora + os. B”

Świętowanie urodzin to zawsze ważne wydarzenie, zwłaszcza kiedy są to I-wsze urodziny. 5-go lutego swoje pierwsze urodziny obchodził właśnie Klub Seniora z ulicy Barona 30. Był to wyjątkowy dzień zarówno dla Uczestników Klubu jak i kadry animatorów. Nie mogło z tej okazji zabraknąć tortu, gromkiego sto lat, tańców oraz zaproszonych gości.

Po części oficjalnej, pięknych życzeniach płynących z ust zebranych uczestników tego wyjątkowego wydarzenia, Seniorzy pod okiem prowadzącej na co dzień zajęcia gimnastyczne w Klubie, oddali się szaleńczej zabawie na parkiecie. Uśmiechom i żartom nie było końca, a to nie wszystkie atrakcje jakie czekały na Klubowiczów tego dnia. Naszych Seniorów odwiedziła liczna grupa przedstawicieli policji z Komendy Miejskiej Policji w Tychach, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa. A skoro urodziny to nie mogło też zabraknąć prezentów. Każdy Klubowicz i Klubowiczka, którzy tego dnia świętowali z nami urodziny zostali obdarowani przez policjantów antymagnetycznym etui na kartę płatniczą.

To był piękny dzień. Życzymy sobie i Wam Kochani Seniorzy, aby spełniły się wszystkie życzenia oraz żebyśmy mogli za rok świętować, równie hucznie, kolejne urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *